на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT RIB FEMME
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT RIB FEMME
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT RIB FEMME
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT RIB FEMME
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT RIB FEMME
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT RIB FEMME
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT RIB FEMME

код на производ: CU5356-895
4.090 MKD
4.090 MKD
2.454 MKD
Заштеда: 1.636 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските панталони на Nike Sportswear ќе ви помогнат да поминете низ напорната недела на работа.

Ногавиците се пошироки кон глуждовите и им даваат модерен изглед на панталоните.

Ребрестиот материјал дава интересна текстура.

Широкиот ремен ги држи на место додека сте во движење.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Боја: портокалова, црна
  • Широк крој
  • Перење во машина
  • Состав на материјал: 97% полиестер, 3% спандекс
  • Шифра на артикл: CU5356-895
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
5.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.488 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL