на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Чорапи Lightweight
NIKE Чорапи Lightweight
NIKE Чорапи Lightweight
NIKE Чорапи Lightweight
NIKE Чорапи Lightweight
NIKE Чорапи Lightweight
NIKE Чорапи Lightweight
NIKE Чорапи Lightweight
NIKE

NIKE Чорапи Lightweight

код на производ: SX2554-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Lightweight се чорапи за вежбање со низок профил, кои доаѓаат во пакет од 3 пара. Лесните чорапи Nike се направени од меко, еластично предиво со моќ за исфрлање пот за да ги одржувате вашите стапала удобни и суви каде и да ве однесе вежбањето. Уверете се сами каква удобност ја носат овие чорапи. Технологијата од која се направени овие чорапи помага да ги одржувате вашите стапала суви и удобни. Засилената петица и пети обезбедуваат издржливост во областите со големо триење.
Спецификација:

 • Чорапи за тренирање
 • Пакување од 3 пара
 • Состав: 83% памук, 16% најлон, 1% спандекс
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Торбица BA5871-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.718 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  големина
  MISC
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9779-004
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  11.990 MKD
  големина
  11
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Торбица 9A0631-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  големина
  ONE

  слични производи