на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Чорапи JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY
NIKE Чорапи JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY
NIKE Чорапи JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY
NIKE Чорапи JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY
NIKE

NIKE Чорапи JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY

код на производ: MJ0012-001
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За бебе

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики DH9761-600
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
10C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики CI7850-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.813 MKD
Заштеда 35%
2.790 MKD
големина
10C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики DV1624-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.443 MKD
Заштеда 25%
4.590 MKD
големина
2C
3C
4C
Sačuvano u omiljne
Патики CD0611-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.390 MKD
големина
10C
9C

слични производи