на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Чорапи NHB ART OF PLAY  INF/TOD ANKLE
NIKE Чорапи NHB ART OF PLAY  INF/TOD ANKLE
NIKE Чорапи NHB ART OF PLAY  INF/TOD ANKLE
NIKE Чорапи NHB ART OF PLAY  INF/TOD ANKLE
NIKE

NIKE Чорапи NHB ART OF PLAY INF/TOD ANKLE

код на производ: NN0960-R3T
690 MKD
690 MKD
552 MKD
Заштеда: 138 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 12
    12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст За бебе

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики FJ8788-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.592 MKD
Заштеда 20%
4.490 MKD
големина
10C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики 704950-421
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.909 MKD
Заштеда 45%
5.290 MKD
големина
10C
4C
5C
6C
7C
8C
Sačuvano u omiljne
Патики DZ4355-003
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.490 MKD
големина
10C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики DH9761-600
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
големина
10C
4C
5C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Патики DD1646-026
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.129 MKD
Заштеда 45%
5.690 MKD
големина
3C

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи JCAXS223713-501
2.090 MKD