на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Чорапи JORDAN JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY
NIKE Чорапи JORDAN JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY
NIKE Чорапи JORDAN JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY
NIKE Чорапи JORDAN JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY
NIKE

NIKE Чорапи JORDAN JHN CEMENT GRIPPER QRTR GRIPPY

код на производ: MJ0012-A9Y
690 MKD
690 MKD
690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 0-12
  0-12
 • 0-3
  0-3
 • 0-6
  0-6
 • 1112
  1112
 • 12
  12
 • 1224
  1224
 • 1314
  1314
 • 1516
  1516
 • 18
  18
 • 2-3
  2-3
 • 2-4
  2-4
 • 24
  24
 • 3-4
  3-4
 • 4-5
  4-5
 • 5-6
  5-6
 • 5-7
  5-7
 • 6-12
  6-12
 • 7-8
  7-8
 • 7-9
  7-9
 • 9-10
  9-10
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За бебе
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи