на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Чорапи Jordan Cement Gripper
NIKE Чорапи Jordan Cement Gripper
NIKE Чорапи Jordan Cement Gripper
NIKE Чорапи Jordan Cement Gripper
NIKE

NIKE Чорапи Jordan Cement Gripper

код на производ: MJ0012-A9Y
690 MKD
690 MKD
552 MKD
Заштеда: 138 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 6-12
    6-12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол За девојчиња
Бренд NIKE
Возраст За бебе

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи JCAXS223713-501
2.090 MKD