на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Чорапи Everyday Essential
NIKE Чорапи Everyday Essential
NIKE Чорапи Everyday Essential
NIKE Чорапи Everyday Essential
NIKE Чорапи Everyday Essential
NIKE Чорапи Everyday Essential
NIKE

NIKE Чорапи Everyday Essential

код на производ: DH6170-911
1.190 MKD
1.190 MKD
952 MKD
Заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42-46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Everyday Essential се чорапи кои го подобруваат вашиот изглед со класична удобност. Толку лесни и удобни, Nike Everyday Essential има чист, класичен изглед. Контрастните ленти и логото на Air додаваат боја која можете да ја комбинирате со вашите патики. Овој производ е направен од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна. Растегливата ткаенина се обликува на вашето стапало за цврсто и удобно вклопување.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Машинско перење
 • Лого на Nike
 • 96% полиестер, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Торбица 9A0631-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.192 MKD
  Заштеда 20%
  1.490 MKD
  големина
  ONE

  слични производи