на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Чорапи MID-CUT CREW
adidas

adidas Чорапи MID-CUT CREW

код на производ: IB9387
Prosečna ocena:
788 MKD
788 MKD
788 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
 • LG
  LG
 • 38-42
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • 34-38
  34-38
 • SM
  SM
 • 47-50
 • 30-34
  30-34
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas MID-CUT CREW се унисекс чорапи до глуждовите кои доаѓаат во пакување од три пара. Велат дека чорапите некогаш биле симбол на социјалниот статус и богатството. Три пара од овие аdidas чорапи сериозно ќе направат да се чувствувате како член на високата класа. Еден пар за споделување, еден за носење и еден за одвојување и губење во машината за сушење. Спецификација:

 • Чорапи – унисекс, lifestyle
 • Средна должина, преку глуждот
 • Меко чувство
 • Ребрест еластичен дел на отворот
 • Пакување од 3 пара
 • Материјал: 58,4% памук / 34% полиестер / 5,6% полиамид / 2% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Andrej
   Andrej

   22.04.2023. 17:36

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.244 MKD
  Заштеда 50%
  2.488 MKD
  големина
  1
  NS
  OG
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет IB9196
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.270 MKD
  Заштеда 20%
  1.588 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет EC3603
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.030 MKD
  Заштеда 20%
  1.288 MKD
  големина
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет IC0021
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  972 MKD
  Заштеда 30%
  1.388 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет IC0023
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.110 MKD
  Заштеда 20%
  1.388 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY

  слични производи