на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

STANCE Чорапи Develop
STANCE

STANCE Чорапи Develop

код на производ: A758C22DEV-BLU
1.590 MKD
1.590 MKD
1.113 MKD
Заштеда: 477 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
 • 42-46
  42-46
 • 38-42
  38-42
 • 38-42
  38-42
 • NS
  NS
 • 34-37
  34-37
 • 34-37
  34-37
 • 46-50
  46-50
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Останете загреани сè до планинските врвови со машки чорапи Stance Develop. Со премиум мешавина на синтетички предива, нивната конструкција комбинира неверојатна топлина со исклучително меко чувство за да ги одржувате вашите стапала свежи во секое време. Тие стигнуваат до под коленото за точниот износ на покриеност. Умерено поставените влошки низ чорапот обезбедуваат сигурно прицврстување, со подобрена заштита од удар. Бесшевниот дел во пределот на прстите го спречува триењето.
Спецификација:

 • Длабоки чорапи
 • Заштита на зглобовите
 • Стратешки поставени влошки
 • Performance Mesh прозрачна ткаенина со високи перформанси
 • Состав: 57% полиестер, 41% најлон, 2% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд STANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи