на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

STANCE Чорапи Pearly Whites
STANCE

STANCE Чорапи Pearly Whites

код на производ: A555C22PEA-BLU
1.290 MKD
1.290 MKD
1.032 MKD
Заштеда: 258 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
 • 42-46
 • 38-42
 • 38-42
 • NS
  NS
 • 34-37
 • 34-37
 • 46-50
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Прославувајќи повеќе од три децении од Неделата на ајкулата, унисекс чорапите lifestyle Stance Pearly White се карактеризираат со смел дизајн со брановидни и остри заби од ајкула. Направени со мешавина од полиестер и средна мекост, тие ќе ве подготват да ја гледате секоја епизода. Мазниот материјал и длабокиот џеб на петицата обезбедуваат удобно вклопување, додека засилувањата на петицата и прстите обезбедуваат одлична издржливост.
Спецификација:

 • Средно длабоки чорапи
 • Зајакнување во пределот на прстите и петата
 • Длабок џеб на петицата
 • Состав: 70% полиестер, 20% памук, 6% најлон, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд STANCE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи