на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Чорапи Lea Diamante
JUICY COUTURE Чорапи Lea Diamante
JUICY COUTURE Чорапи Lea Diamante
JUICY COUTURE Чорапи Lea Diamante
JUICY COUTURE Чорапи Lea Diamante
JUICY COUTURE Чорапи Lea Diamante
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Чорапи Lea Diamante

код на производ: JCAX222029-121
790 MKD
790 MKD
553 MKD
Заштеда: 237 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture LEA DIAMANTE се женски lifestyle чорапи кои ќе ве забележат. Овие чорапи се модерни и ви овозможуваат целодневен комфор додека шетате по градските улици. Изработени се од висококвалитетен материјал со голем дел од памук и имаат еластичен дел што овозможува одлично вклопување. Моделот однадвор има прекрасни детали во форма на логото на JC изработено од циркон.
Спецификација:

 • Женски lifestyle чорапи
 • Eластичен дел
 • Лого Juicy Couture
 • Состав: 80% памук, 18% полиамид, 2% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи