на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

STANCE Чорапи Pepper the Ostrich
STANCE

STANCE Чорапи Pepper the Ostrich

код на производ: W545C22PEP-OFW
Prosečna ocena:
990 MKD
990 MKD
792 MKD
Заштеда: 198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
  42-46
 • 42-46
  42-46
 • 38-42
 • 38-42
  38-42
 • NS
  NS
 • 34-37
  34-37
 • 34-37
  34-37
 • 46-50
  46-50
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските lifestyle чорапи Stance Pepper the Ostrich имаат своја приказна. Овие лесни чорапи нудат бариера за дишење помеѓу вашите стапала и обувките со избрано амортизирање. Целните влошки нудат дополнителна удобност онаму каде што ви е најпотребно. Длабоките џебови на пети го комплетираат вклопувањето. Запознајте го Нојот, нојот со став, кој е тука да ви донесе смеа и радост.
Спецификација:

 • Длабоки чорапи
 • Поддршка на лак
 • Нема шевови во пределот на прстите

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд STANCE
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Dragan Milosevik
   Dragan Milosevik

   17.02.2023. 15:22

  слични производи