на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Чорапи Cement Grippy
NIKE Чорапи Cement Grippy
NIKE Чорапи Cement Grippy
NIKE Чорапи Cement Grippy
NIKE

NIKE Чорапи Cement Grippy

код на производ: NJ0012-A9Y
790 MKD
790 MKD
553 MKD
Заштеда: 237 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1224
  1224
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan CEMENT GRIPPY се детски чорапи со совршена мекост и удобност за секој ден. Овие чорапи се направени од најмеката можна ткаенина за вашето малечко да биде удобно во текот на целиот ден. Мешавината од два материјали им дава меко, ултра амортизирано чувство од прсти до петици. Мрежестиот горен панел обезбедува вентилација и ја зголемува удобноста. Ребрестиот горен дел околу глуждот ги држи овие чорапи цврсто на своето место. Нивниот незаменлив дел е логото Jumpman кое го комплетира комплетниот изглед.
Спецификација:

 • Унисекс детски чорапи

 • Пакување од 3 пара

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9378
  988 MKD
  големина
  1518
  1922
  2326
  2730
  3134
  3436
  3538
  3739
  3942
  4042
  4345
  4346
  4750
  5154
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи NJ0571-023
  790 MKD
  големина
  0-12
  0-3
  0-6
  1112
  12
  1224
  1314
  1516
  18
  2-3
  2-4
  24
  3-4
  4-5
  5-6
  5-7
  6-12
  7-8
  7-9
  9-10
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи JCAX222029-101
  474 MKD
  Заштеда 40%
  790 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи VN0A3H3OHU0
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH