на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Чорапи Girls
NIKE Чорапи Girls
NIKE Чорапи Girls
NIKE Чорапи Girls
NIKE

NIKE Чорапи Girls

код на производ: NN0836-P3F
790 MKD
790 MKD
316 MKD
Заштеда: 474 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 0-12
  0-12
 • 0-3
  0-3
 • 0-6
  0-6
 • 1112
  1112
 • 12
  12
 • 1224
  1224
 • 1314
  1314
 • 1516
  1516
 • 18
  18
 • 2-3
  2-3
 • 2-4
  2-4
 • 24
  24
 • 3-4
  3-4
 • 4-5
  4-5
 • 5-6
  5-6
 • 5-7
  5-7
 • 6-12
  6-12
 • 7-8
  7-8
 • 7-9
  7-9
 • 9-10
  9-10
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike GIRLS Детските lifestyle чорапи за бебиња и мали деца се направени од мека ткаенина што дише и имаат силиконска текстура на табаните за да им помогне на малите да останат на нозе. Меката ткаенина на допир се грижи за нежните стапала на бебето, додека силиконската текстура спречува лизгање. Удобноста што ја овозможуваат ќе ги воодушеви најмладите, кои ќе уживаат во сите авантури што ги носи денот.
Спецификација:

 • Три пара во пакет
 • Еластичен дел
 • Извезено лого на Swoosh
 • Силиконска текстура на табаните
 • Состав: 55% памук, 41% полиестер, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба Текстил
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи