на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Чорапи Lemon
BUZZ Чорапи Lemon
BUZZ Чорапи Lemon
BUZZ Чорапи Lemon
BUZZ

BUZZ Чорапи Lemon

код на производ: BZE223U311-27
390 MKD
390 MKD
292 MKD
Заштеда: 98 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 39-42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

BUZZ Lemon се унисекс lifestyle чорапи за денови исполнети со ведрина. Носете ги овие чорапи со вашиот омилен пар патики и оставете ги вашите денови да бидат светли како овој модел. Совршено ќе одговараат на вашите стапала и ќе ги одржуваат свежи во текот на целиот ден. Зајакнувањето во пределот на прстите и петиците обезбедува долготрајност на чорапите и ги прави поиздржливи. Издвојте се од монотоната толпа благодарение на модерниот принт на овие BUZZ чорапи.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Состав: 42% памук, 31% полиестер, 23% полиамид, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи