на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Чорапи Astronaut
BUZZ Чорапи Astronaut
BUZZ Чорапи Astronaut
BUZZ Чорапи Astronaut
BUZZ

BUZZ Чорапи Astronaut

код на производ: BZE223U310-Z2
390 MKD
390 MKD
390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 34-37
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

BUZZ Astronaut се унисекс lifestyle чорапи за денови исполнети со ведрина. Совршено ќе одговараат на вашите стапала и ќе ги одржуваат свежи во текот на целиот ден. Зајакнувањето во пределот на прстите и петиците обезбедува долготрајност на чорапите и ги прави поиздржливи. Издвојте се од монотоната толпа благодарение на модерниот принт на овие BUZZ чорапи.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Состав: 42% памук, 31% полиестер, 23% полиамид, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9378
  988 MKD
  големина
  1518
  1922
  2326
  2730
  3134
  3436
  3538
  3739
  3942
  4042
  4345
  4346
  4750
  5154
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи NJ0571-023
  790 MKD
  големина
  0-12
  0-3
  0-6
  1112
  12
  1224
  1314
  1516
  18
  2-3
  2-4
  24
  3-4
  4-5
  5-6
  5-7
  6-12
  7-8
  7-9
  9-10
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи JCAX222029-101
  474 MKD
  Заштеда 40%
  790 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи VN0A3H3OHU0
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH