на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Чорапи Donuts
BUZZ Чорапи Donuts
BUZZ Чорапи Donuts
BUZZ Чорапи Donuts
BUZZ

BUZZ Чорапи Donuts

код на производ: BZE223U308-04
Prosečna ocena:
провери достапност
 • 2629
  2629
 • 27-30
  27-30
 • 3033
  3033
 • 30-34
  30-34
 • 3134
  3134
 • 3234
  3234
 • 30-34
  30-34
 • 34-37
  34-37
 • 3437
  3437
 • 3538
  3538
 • 34-37
  34-37
 • 3841
  3841
 • 38-42
  38-42
 • 38-42
  38-42
 • 42-46
  42-46
 • 42-46
  42-46
 • 42-46
  42-46
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

BUZZ Donuts се унисекс lifestyle чорапи за денови исполнети со ведрина. Совршено ќе одговараат на вашите стапала и ќе ги одржуваат свежи во текот на целиот ден. Зајакнувањето во пределот на прстите и петиците обезбедува долготрајност на чорапите и ги прави поиздржливи. Издвојте се од монотоната толпа благодарение на модерниот принт на овие BUZZ чорапи.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Состав: 42% памук, 31% полиестер, 23% полиамид, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

  • Здравко Јањиќ
   Здравко Јањиќ

   12.12.2022. 20:49

  слични производи