на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Чорапи Lego
BUZZ Чорапи Lego
BUZZ Чорапи Lego
BUZZ Чорапи Lego
BUZZ

BUZZ Чорапи Lego

код на производ: BZE223U306-Z1
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

BUZZ Lego се унисекс lifestyle чорапи за денови исполнети со ведрина. Совршено ќе одговараат на вашите стапала и ќе ги одржуваат свежи во текот на целиот ден. Зајакнувањето во пределот на прстите и петиците обезбедува долготрајност на чорапите и ги прави поиздржливи. Издвојте се од монотоната толпа благодарение на модерниот принт на овие BUZZ чорапи.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Состав: 42% памук, 31% полиестер, 23% полиамид, 4% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи