на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Чорапи Coconut
BUZZ Чорапи Coconut
BUZZ Чорапи Coconut
BUZZ Чорапи Coconut
BUZZ

BUZZ Чорапи Coconut

код на производ: BZE223U303-22
390 MKD
390 MKD
234 MKD
Заштеда: 156 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38-42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

BUZZ COCONUT се унисекс, lifestyle чорапи за весели денови. Носете чорапи со вашиот омилен пар чевли и оставете ги вашите денови да бидат светли како овој модел на чорапи. Совршено ќе се прилепи на вашите стапала и ќе ги одржува стапалата свежи наутро. Зајакнувањето на палецот и петата го продолжува животниот век на чорапите и ги прави поиздржливи. Издвојте се од монотоната толпа благодарение на модерниот и младешки принт што се провлекува покрај овој модел на BUZZ.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Зајакнување на прстите и петата

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи JCAX222029-101
  474 MKD
  Заштеда 40%
  790 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи VN0A3H3OHU0
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи A545C20WAR-BUR
  693 MKD
  Заштеда 30%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи A556D21CAL-OFW
  693 MKD
  Заштеда 30%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи A556C22LIC-OFW
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL