на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Чорапи Crew

Чорапи Crew

код на производ: HL9220
Šifra proizvođača: IXX42
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Crew се lifestyle унисекс чорапи со средна должина. Овие чорапи се направени од лесна ткаенина која ви обезбедува трајна удобност, додека мазното и цврсто чувство го поддржува долниот дел на стапалото. Совршените чорапи со средна должина ви нудат целодневна поддршка без разлика дали вежбате или се релаксирате. Ребрести манжетни ги спречуваат несаканите движења и обезбедуваат одлично вклопување. Овие функционални adidas чорапи доаѓаат во пакување од три пара.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Состав: 65% памук, 13% рециклиран полиестер, 2% еластин и 1% најлон
 • Ребрести манжетни
 • adidas лого
 • Пакување од 3 пара

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики DZ4353-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики U327WCA
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.713 MKD
  Заштеда 35%
  8.790 MKD
  големина
  11.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 1201A789-750
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.503 MKD
  Заштеда 30%
  9.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики DR9503-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.893 MKD
  Заштеда 25%
  9.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID2099
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи