на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Чорапи Mid-Cut Glitter
adidas

adidas Чорапи Mid-Cut Glitter

код на производ: HK0301
Prosečna ocena:
988 MKD
988 MKD
988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Mid-Cut Glitter се женски чорапи со средна должина со многу спортски стил. Овие чорапи се направени од лесна ткаенина која ви дава трајна удобност, мазно и затегнато чувство кое го поддржува долниот дел од стапалото. Тие се акцентирани со пенливи плетени ленти и лого на трифолија кои јасно кажуваат на кој бренд најмногу му верувате. Суптилен навестување на треперење додава забавен, женствен тон на секоја облека. Овие супер удобни и функционални аdidas чорапи доаѓаат во пакување од два.
Спецификација:

 • Женски чорапи
 • Состав: 62% памук, 22% полиестер, 13% најлон, 2% еластин и 1% лурекс
 • Средна должина
 • Лого на Trefoil
 • Пакување од 2 пара
 • Пенливи три ленти

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Ivana
   Ivana

   28.02.2023. 07:05
  • Sanja Todorcheva
   Sanja Todorcheva

   22.09.2022. 15:01

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики FV3284
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FV5322
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.510 MKD
  Заштеда 20%
  4.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4281
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.888 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX4352
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.382 MKD
  Заштеда 30%
  7.688 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FY6731
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.242 MKD
  Заштеда 30%
  7.488 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики GX8665
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.922 MKD
  Заштеда 30%
  9.888 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  12
  12-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9378
  988 MKD
  големина
  1518
  1922
  2326
  2730
  3134
  3436
  3538
  3739
  3942
  4042
  4345
  4346
  4750
  5154
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи NJ0571-023
  790 MKD
  големина
  0-12
  0-3
  0-6
  1112
  12
  1224
  1314
  1516
  18
  2-3
  2-4
  24
  3-4
  4-5
  5-6
  5-7
  6-12
  7-8
  7-9
  9-10
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи JCAX222029-101
  474 MKD
  Заштеда 40%
  790 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи VN0A3H3OHU0
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH