на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

STANCE Чорапи What You Get
STANCE

STANCE Чорапи What You Get

код на производ: A558C20WHA-BLK
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Stance What You Get се женски чорапи кои можат да се носат за време на различни активности. Обезбедуваат меко чувство и со нивната плетена, прозрачна ткаенина, тие се идеални за секојдневно носење. При изработка е користена Infiknit технологија за поголема издржливост. Зголемена удобност се должи на Targeted Cushioning технологијата. Повеќе од интересните графики ги олеснуваат усогласувањата со остатокот од вашата гардеробата. Дозволено е перење во машина на температура до 40 степени и не се препорачува пеглање.
Спецификација:

 • Женски чорапи
 • Состав: 68% памук, 16% полиестер, 12% најлон и 4% еластин
 • Targeted Cushioning технологија
 • Infiknit технологија
 • Интересна графика
 • Машинско перење на температура до 40 степени

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд STANCE
  Возраст За возрасни

  слични производи