на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Чорапи Essentials
NIKE Чорапи Essentials
NIKE Чорапи Essentials
NIKE Чорапи Essentials
NIKE Чорапи Essentials
NIKE Чорапи Essentials
NIKE Чорапи Essentials
NIKE Чорапи Essentials
NIKE

NIKE Чорапи Essentials

код на производ: DX5075-010
1.090 MKD
1.090 MKD
1.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
  42-46
 • LG
  LG
 • 38-42
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • 34-37
 • SM
  SM
 • 46-50
 • 30-34
  30-34
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Essentials се унисекс спортски чорапи кои можат да се носат за време на различни активности. Тие даваат меко чувство и со нивната плетена, прозрачна ткаенина, се идеални за секојдневно носење. Тие се направени од мек материјал за безбедна удобност на вашите стапала. Пристигнаа во пакување од три пара со Nike лого во различни бои што јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Нискиот профил е вистинскиот избор за топлите летни денови.
Спецификација:

 • Унисекс спортски чорапи
 • Состав: 98% полиестер, 2% еластин
 • профил со низок крој
 • Nike лого со различни бои
 • Пакување од три пара

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV3150-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9779-200
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.791 MKD
  Заштеда 10%
  11.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 943092-294
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.112 MKD
  Заштеда 20%
  1.390 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Патики DJ9779-004
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.791 MKD
  Заштеда 10%
  11.990 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  14
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи