на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чорапи Originals Solid
adidas

adidas Чорапи Originals Solid

код на производ: HC9562
Šifra proizvođača: GYB37

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas ORIGINALS SOLID su uniseks čarape za odrasle.
adidas ORIGINALS SOLID се унисекс чорапи за возрасни. Дизајнот е едноставен, што овозможува лесно да се вклопат со сите комбинации на облека. Нема да наруши ниту еден стил што ќе го изберете, туку дополнително ќе придонесе за целокупниот, подобар стил. Без разлика дали сте средени или уживате на вашиот кауч, овие чорапи ќе го придружуваат вашето расположение и ќе ви ја дадат удобноста што ја заслужувате во секоја ситуација. Комплетот од три пара чорапи со карактеристики 3-STRIPES и препознатлива adidas детелина сигурно целосно ќе ве освои.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Три пара во комплет
 • Состав: 58% памук, 39% рециклиран полиестер, 2% еластин, 1% рециклиран полиамид

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики ID4637
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.729 MKD
  Заштеда 10%
  8.588 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики ID4657
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.279 MKD
  Заштеда 15%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет IB9207
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.191 MKD
  Заштеда 25%
  1.588 MKD
  големина
  OSFM

  слични производи