на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

STANCE Чорапи The Kid Nera Spiderman Marvel
STANCE Чорапи The Kid Nera Spiderman Marvel
STANCE Чорапи The Kid Nera Spiderman Marvel
STANCE Чорапи The Kid Nera Spiderman Marvel
STANCE Чорапи The Kid Nera Spiderman Marvel
STANCE Чорапи The Kid Nera Spiderman Marvel
STANCE

STANCE Чорапи The Kid Nera Spiderman Marvel

код на производ: A558C21THE-BLK
1.490 MKD
1.490 MKD
1.043 MKD
Заштеда: 447 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38-42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Stance The Kid Nera Spiderman Marvel се детски чорапи кои можат да се носат за време на различни активности. Спајдермен, Капетан Америка и Ајрон Мен се вратија подготвени да се борат со Танос. Во изработката е користена Infiknit технологија за поголема издржливост. Marvel логото прошарано со рачно нацртаниот лик на Спајдермен е посебна карактеристика на овие чорапи. Дозволено е перење во машина на температура до 40 степени и не се препорачува пеглање.
Спецификација:

 • Детски чорапи
 • Infiknit технологија
 • Зајакнување на петицата и прсти
 • Машинско перење на температура до 40 степени

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд STANCE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи JCAX222029-101
  474 MKD
  Заштеда 40%
  790 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи VN0A3H3OHU0
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи A545C20WAR-BUR
  693 MKD
  Заштеда 30%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи A556D21CAL-OFW
  693 MKD
  Заштеда 30%
  990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи A556C22LIC-OFW
  903 MKD
  Заштеда 30%
  1.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL