на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Чорапи MID CUT GLT SCK
adidas

adidas Чорапи MID CUT GLT SCK

код на производ: HC9561
Prosečna ocena:
788 MKD
788 MKD
473 MKD
Заштеда: 315 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43-46
 • 39-42
 • 47-50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Спортското се среќава со блескавото воовие женски чорапи. Тие се акцентирани со блескави плетени 3-линии и Trefoil лого. Суптилното треперење додава забавен, женствен допир на секоја комбинација.

Спецификации:

 • 62% памук / 22% полиестер / 13% најлон / 2% еластин / 1% лурекс
 • Два пара во пакување
 • Боја: Бела / Сива/ Црна
 • Код на производ: HC9561
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Остави оценка

 • ATANAS
  ATANAS

  Odlicen proizvod

  13.03.2023. 14:59

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Патики GZ7735
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.012 MKD
Заштеда 30%
8.588 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики EE6464
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.950 MKD
Заштеда 20%
8.688 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GV7572
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GY5271
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.733 MKD
Заштеда 40%
7.888 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GZ5231
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.470 MKD
Заштеда 20%
8.088 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GX2089
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.202 MKD
Заштеда 30%
10.288 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-

слични производи

Sačuvano u omiljne
Чорапи JCAX222029-101
474 MKD
Заштеда 40%
790 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Чорапи VN0A3H3OHU0
903 MKD
Заштеда 30%
1.290 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Чорапи A545C20WAR-BUR
693 MKD
Заштеда 30%
990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи A556D21CAL-OFW
693 MKD
Заштеда 30%
990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи A556C22LIC-OFW
903 MKD
Заштеда 30%
1.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL