на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

STANCE Чорапи REMEMBER ME
STANCE Чорапи REMEMBER ME
STANCE Чорапи REMEMBER ME
STANCE Чорапи REMEMBER ME
STANCE Чорапи REMEMBER ME
STANCE Чорапи REMEMBER ME
STANCE

STANCE Чорапи REMEMBER ME

код на производ: A545C21REM-BLK
1.490 MKD
1.490 MKD
1.192 MKD
Заштеда: 298 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
 • 42-46
  42-46
 • 38-42
 • 38-42
  38-42
 • NS
  NS
 • 34-37
  34-37
 • 34-37
  34-37
 • 46-50
  46-50
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд STANCE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи