на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Чорапи Astronaut
BUZZ Чорапи Astronaut
BUZZ Чорапи Astronaut
BUZZ Чорапи Astronaut
BUZZ

BUZZ Чорапи Astronaut

код на производ: BZE211U305-01
провери достапност
 • 2629
  2629
 • 27-30
  27-30
 • 3033
  3033
 • 30-34
  30-34
 • 3134
  3134
 • 3234
  3234
 • 30-34
  30-34
 • 34-37
  34-37
 • 3437
  3437
 • 3538
  3538
 • 34-37
  34-37
 • 3841
  3841
 • 38-42
  38-42
 • 38-42
  38-42
 • 42-46
  42-46
 • 42-46
  42-46
 • 42-46
  42-46
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд BUZZ
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи