на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Чорапи Crew
adidas

adidas Чорапи Crew

код на производ: FM0643
788 MKD
788 MKD
552 MKD
Заштеда: 236 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 42-46
 • LG
  LG
 • 38-42
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • 34-38
 • SM
  SM
 • 47-50
  47-50
 • 30-34
  30-34
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Crew се lifestyle унисекс чорапи со средна должина. Овие чорапи се направени од лесна ткаенина која ви обезбедува трајна удобност, додека мазното и цврсто чувство го поддржува долниот дел на стапалото. Совршените чорапи со средна должина ви нудат целодневна поддршка без разлика дали вежбате или се релаксирате. Ребрести манжетни ги спречуваат несаканите движења и обезбедуваат одлично вклопување. Овие функционални adidas чорапи доаѓаат во пакување од три пара.
Спецификација:

 • Унисекс чорапи
 • Состав: 65% памук, 13% рециклиран полиестер, 2% еластин и 1% најлон
 • Ребрести манжетни
 • adidas лого
 • Пакување од 3 пара

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.244 MKD
  Заштеда 50%
  2.488 MKD
  големина
  1
  NS
  OG
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет IB9196
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.270 MKD
  Заштеда 20%
  1.588 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет EC3603
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.030 MKD
  Заштеда 20%
  1.288 MKD
  големина
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет IC0021
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  972 MKD
  Заштеда 30%
  1.388 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY

  слични производи