на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP
TIMBERLAND

TIMBERLAND Чизми TBL PREMIUM ELEVATED6INWP

код на производ: TB0A5U5J015
14.990 MKD
14.990 MKD
10.493 MKD
Заштеда: 4.497 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41.5
  • 43
  • 43.5
  • 44
  • 44.5
  • 45.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чизми
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд TIMBERLAND
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14093400-007
10.190 MKD
големина
37
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14093500-003
11.490 MKD
големина
3638
3941
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14093400-006
10.290 MKD
големина
3638
3941
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14093500-001
11.490 MKD
големина
3335
3638
3941
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14094200-002
11.490 MKD
големина
3638
3941
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14028500-00135
16.990 MKD
големина
3538
3941