на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP
TIMBERLAND

TIMBERLAND Чизми GS MOTION 6 MID F/L WP

код на производ: TB0A67M8F13
Prosečna ocena:
10.990 MKD
10.990 MKD
7.693 MKD
Заштеда: 3.297 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 43.5
  • 45
  • 45.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чизми
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд TIMBERLAND
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14093400-007
10.190 MKD
големина
37
39
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14093500-003
11.490 MKD
големина
3638
3941
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14093400-006
10.290 MKD
големина
3638
3941
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14093500-001
11.490 MKD
големина
3335
3638
3941
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14094200-002
11.490 MKD
големина
3638
3941
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми 14028500-00135
16.990 MKD
големина
3538
3941