на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W
adidas

adidas Чизми ADIFOM SUPERSTAR BOOT W

код на производ: IE4614
Šifra proizvođača: MAP04
6.088 MKD
6.088 MKD
6.088 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
 • 45 1/3
 • 46
 • 46 2/3
 • 47 1/3
 • 48
 • 35 1/2
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
 • 40 2/3
 • 41 1/3
 • 42
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чизми
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Капа HK0123
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.392 MKD
Заштеда 30%
1.988 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY
Sačuvano u omiljne
Јакна IK0435
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.188 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Капа IC2153
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.670 MKD
Заштеда 20%
2.088 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY