на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I
adidas

adidas Чизми SUPERSTAR 360 BOOT I

код на производ: IG5077
Šifra proizvođača: LYT58
Prosečna ocena:
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чизми
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За бебе

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми TB0A44RW231
8.792 MKD
Заштеда 20%
10.990 MKD
големина
41
41.5
42
43
43.5
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми TB010073001
11.192 MKD
Заштеда 20%
13.990 MKD
големина
41.5
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чизми ID9480
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
големина
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чизми IG5078
3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
големина
1
10K
11-K
11K
13-K
2
2-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми TB0A44KK015
8.792 MKD
Заштеда 20%
10.990 MKD
големина
41
42
43
43.5
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми TB0A652Z019
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
големина
41
43
44.5