на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND
MOON BOOT

MOON BOOT Чизми MOON BOOT LTRACK SUEDE NY SAND

код на производ: 24500200-002
16.990 MKD
16.990 MKD
11.893 MKD
Заштеда: 5.097 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чизми
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд MOON BOOT
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Чизми 14021400-00835
7.413 MKD
Заштеда 30%
10.590 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Чизми 24500200-001
12.103 MKD
Заштеда 30%
17.290 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Чизми 14004400-00135
6.083 MKD
Заштеда 30%
8.690 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Чизми 14004400-08335
5.943 MKD
Заштеда 30%
8.490 MKD
големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
44.5
45
Sačuvano u omiljne
Чизми DD0303-600
2.754 MKD
Заштеда 40%
4.590 MKD
големина
10C
1C
2.5C
2C
3.5C
3C
4.5C
4C
5.5C
5C
6.5C
6C
7.5C
7C
8.5C
8C
9.5C
9C
Sačuvano u omiljne
Чизми DD0304-005
5.290 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y