на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

MUST-HAVE OUTFITS

Само за тебе ги издвоивме најактуелните sneaker трендови и аутфити на кои не можеш да одолееш. Погледни кои комбинации ги избравме само за тебе.