на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Погледни ја нашата Winter Station понуда за мажи и пронајди ги твоите streetstyle фаворити.
Оваа зима заблескај во моделите со модерни кроеви, атрактивни дезени и бои кои ќе се вклопат во секоја комбинација.

Зимата e cool кога ќе ја надополниш со атрактивните моделi од Winter Station колекцијата.
Пронајди ги must have парчињата за жени кои ќе те освојат со удобност, топлина и урбан дизајн.

Во текот на студените, зимски денови, удобната и топла облека е приоритет, но она што ќе ѝ даде
поинаква нота на зимата се модерниот дизајн, колоритот и дезените кои даваат автентичност на секој детски outfit.

БРЕНДОВИ

ТЕХНОЛОГИИ