на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Ти снемува инспирација за купување празнични подароци?
Buzz е секогаш добар избор - погледни ја понудата на lifestyle моделите за мажи и пронајди подароци за да им ја честиташ Новата година на твоите најблиски.

Можеби подарокот од Buzz е токму она што ти треба за новогодишната ноќ, без разлика дали сакаш да се израдуваш себеси или твојата најдрага женска личност.
Кликни на понудата и пронајди идеи за оригинални празнични подароци.

Нов дуксер, Џорданки, тренерки, маица, ранец или капа - сигурно некои од овие подароци се на нивната листа на желби.
Тогаш избери го совршениот новогодишен подарок за најмалите или тинејџерите.

Празничната еуфорија започна!
Не чекај до последниот момент - најди инспирација за најдобрите новогодишни подароци и израдувај ја секоја личност од твојата листа со еден од најновите модели од колекциите на познати брендови.