на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ Боксерици Printed
BUZZ

BUZZ Боксерици Printed

код на производ: BZA223M004-Z3
1.690 MKD
1.690 MKD
1.267 MKD
Заштеда: 423 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Buzz PRINTED машките боксерки доаѓаат во практично пакување од 2 пара. Нивната мека памучна ткаенина обезбедува целодневна мекост и удобност, додека тенките ногавици се прилагодуваат на вашето тело и го комплетираат вклопувањето. Брендирањето на појасот обезбедува спортски стил. Светлиот и интересен принт ја комплетира целокупната естетика на ова парче долна облека.
Спецификација:

 • Машки боксерки
 • Еластичен појас
 • Тесни ногавици
 • Графика со целосна должина
 • Состав: 95% памук, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Боксерици
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Боксерици BZA223M003-Z2
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  1.267 MKD
  Заштеда 25%
  1.690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Боксерици BZA223M001-Z1
  1.488 MKD
  Заштеда 35%
  2.290 MKD
  големина
  M