на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ Боксерици Basic
BUZZ

BUZZ Боксерици Basic

код на производ: BZA223M001-Z1
2.290 MKD
2.290 MKD
1.603 MKD
Заштеда: 687 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
  L
 • M
  M
 • S
  S
 • XL
  XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Buzz Basic машките боксерки доаѓаат во практично пакување од 2 пара. Нивната мека памучна ткаенина обезбедува целодневна мекост и удобност, додека тенките ногавици се прилагодуваат на вашето тело и го комплетираат вклопувањето. Брендирањето на појасот обезбедува спортски стил. Светлиот и интересен принт ја комплетира целокупната естетика на ова парче долна облека.
Спецификација:

 • Машки боксерки
 • Еластичен појас
 • Тесни ногавици
 • Графика со целосна должина
 • Состав: 95% памук, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Боксерици
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Боксерици BZA223M004-Z3
  1.183 MKD
  Заштеда 30%
  1.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Боксерици BZA223M003-Z2
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  1.183 MKD
  Заштеда 30%
  1.690 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Боксерици BZA223M002-01
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  1.603 MKD
  Заштеда 30%
  2.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL