на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Бициклистички Sportswear Essential
NIKE Бициклистички Sportswear Essential
NIKE Бициклистички Sportswear Essential
NIKE Бициклистички Sportswear Essential
NIKE Бициклистички Sportswear Essential
NIKE Бициклистички Sportswear Essential
NIKE Бициклистички Sportswear Essential
NIKE Бициклистички Sportswear Essential
NIKE

NIKE Бициклистички Sportswear Essential

код на производ: CZ8526-259
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Essential се женски шорцеви кои на прв поглед ќе ве освојат со својот ретро дизајн. Растегливиот појас ве покрива совршено и ги одржува вашите шорцеви на место додека сте во движење. Ткаенината од која се изработени ја апсорбира потта, така што останувате фокусирани на вежбањето. Извезениот Swoosh на ногата им дава до знаење на сите дека сте спортски тип. Без оглед на активноста што ќе ја изберете, Sportswear Essential женските шорцеви ќе ви бидат одличен сојузник.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс
 • Еластичен појас
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Бициклистички
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL