на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Бермуди N-NUS N90

код на производ: NP0A4G5GN901
6.090 MKD
6.090 MKD
5.481 MKD
Заштеда: 609 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  18
 • 20
  20
 • 22
  22
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 32
 • 34
  34
 • 36
 • 38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Бермуди
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NAPAPIJRI
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara