на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Back to scool е кул! Подгответе се за нов почеток со најдобрата понуда на Buzz! Добијте 20% попуст за купување на две или повеќе артикли од избраната листа!
Бидете трендсетер оваа учебна година!

Соберете ја екипата - време е заедно да изберете патики, облека и ранци за новата учебна година!

За урбани и опуштени комбинации, изберете ги најдобрите модели од понудата за момчиња. Кул модели за ултра кул деца!

подетално

Модерно, стилски, удобно - секогаш изгледајте самоуверено  со најдобрата понуда за девојки!

подетално

Back to scool никогаш не било поинтересно - погледнете ја комплетната понуда на Back to school и пронајдете инспирација за секој нов училишен ден.