на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Апостолки Bella Kai
NIKE Апостолки Bella Kai
NIKE Апостолки Bella Kai
NIKE Апостолки Bella Kai
NIKE Апостолки Bella Kai
NIKE Апостолки Bella Kai
NIKE Апостолки Bella Kai
NIKE Апостолки Bella Kai
NIKE

NIKE Апостолки Bella Kai

код на производ: AO3622-001
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45.5
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 35
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските апостолки Nike Bella Kai носат удобност во соблекувалната на плажа, базен или теретана. Пената со двојна густина ќе им даде на табаните пријатно чувство на мекост, што ги прави идеални за носење при топло време. Меките и вградени ремени обезбедуваат удобно вклопување, додека текстурата од шевронен на ѓонот обезбедува сигурно држење и спречува лизгање. Синтетичкиот материјал брзо се суши, па забавата во водените активности е загарантирана. Ѓонот е специјално дизајнирана за обликот на женското стапало.
Спецификација:

 • Женски апостолки
 • Пена со двојна густина
 • Состав: 100% синтетика
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Апостолки
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви CZ8526-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Шорцеви DV7932-133
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет AO8662-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT
  Sačuvano u omiljne
  Маица BV6169-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.014 MKD
  Заштеда 40%
  1.690 MKD
  големина
  2XL
  2XS
  3XL
  K2XL
  KL
  KM
  KS
  KXL
  KXS
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Маица FJ1400-133
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 20%
  3.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL