на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ADIDAS BLACK WEEK

Тренди бои, безброј комбинации, супер популарни кроеви на adidas модели оваа сезона ве очекуваат по одлични цени!
Искористете ја понудата на Buzz Black Week која носи до 40% попуст на adidas!

BLACK FRIDAY PICKS FOR YOU